www.futbalazhf.sk Dnes je: nedeľa - 25.2.2024, Meniny má: Frederik(a)

Home AZHF

Aktualizované: 22.02.2024

Návštevy: 282222

Fotografie z rokov 2005 - 2009

Login:

Heslo:

Ďalší zápas: 1079 hráme: 28.02.2024   Prihláška: 00   Počet odkazov: 7890   Počet komentárov: 3428

Narodeniny má: o 3 dni Miro

O AZHF

uvodVítame Vás na stránke futbalových fanatikov pracujúcich v atómových elektrárňach Jaslovské Bohunice a ich priateľov, ktorí sa schádzajú každú stredu v telocvični bývalých vojenských kasární v Jaslovských Bohuniciach, za účelom zveľaďovania svojich športových tiel. Začiatok zápolení je stanovený na 16:00 hod. Všetky zápasy sa riadia upravenými pravidlami, uvod ktoré odsúhlasil ATOMÁCKY ZVÄZ HALOVÉHO FUTBALU (AZHF) na 1. uznesení za okrúhlym stolom. Raritou medzi futbalovými podujatiami, ktorú zaviedlo práve naše futbalové spoločenstvo, je absolvovanie 3. polčasu v priestoroch šatne miestnej telocvične. Futbal a posedenie sprevádzané dopĺňaním stratených tekutín a vitamínov je vynikajúca príležitosť ako sa odreagovať od dnešného uponáhľaného života a utužiť medziľudské vzťahy. To by bolo na úvod všetko. Teraz niečo konkrétne o našej stránke.

uvodKaždý zápas je štatisticky vedený písomnou formou v našom dokumente zvanom Evidencia zápasov AZHF. Elektronická podoba Evidencie zápasov AZHF, ktorú práve čítate je rozdelená na viaceré časti. Prvá časť tzv. štatistika strelcov, je uvod spracovaná podľa rôznych kritérií, kto chce nahliadnuť nech klikne na tlačítko Štatistika. V druhej časti je okrem gólov vedený aj priebeh zápasov a iné ukazovatele jednotlivých hráčov. Druhá časť je spracovaná po jednotlivých mesiacoch a hracích dňoch. Kto chce nahliadnuť do 2. časti "Evidencie zápasov AZHF" nech klikne v hlavnom menu na tlačítko Zápasy a potom na príslušný rok. Výber príslušného mesiaca je možný zo submenu.

uvodOd 1.1.2001 sme zaviedli aj nové dve rubriky Foto a Turnaje. uvod V prvej z uvedených si môžete prezrieť fotografie z vybraných zápasov resp. turnajov. Rubrika "Foto" je členená podľa roku a dátumu konania. V druhej rubrike "Turnaje" budú postupne uvedené všetky turnaje a priateľské zápasy odohrané naším družstvom vo futbalovej sezóne.

uvodOd augusta 2001 je uvodk dispozícií rubrika Príspevky. V nej si môžete prezerať výšku finančných príspevkov jednotlivých hráčov do spoločnej kasy. Financie sú využívané na nákup občerstvenia. Od 29.10.2009 (zápas 469) sa príspevky využívajú hlavne na platenie telocvične (5€/1hod.). Ako perlička tejto rubriky je prepočet, ktorým sa dozviete koľko stojí jednotlivého hráča strelený gól.

uvodOd októbra 2002 sme na našom Webe sprevádzkovali dve novinky. Prvá novinka sa týka prihlasovania sa na zápas. V hlavnom menu pribudlo tlačítko s názvom Prihláška. uvod Po stlačení sa Vám zobrazí stránka, na ktorej sa prihlasuje na nasledujúci zápas. Stránka zobrazuje hráčov, ktorí sa už na zápas prihlásili. Stránka umožňuje okrem prihlasovania aj odhlasovanie a ospravedlnenie z neúčasti na zápase. Druhá novinka sa týka zanechávania odkazov medzi nami. Do Knihy odkazov sa vstupuje z hlavného menu tlačidlom Odkazy.